Kurumsal

Set Makina San. ve Tic. A.Ş İstanbul"da 8500m² kapalı alanda, Setpack Markası ile üretim yaptığı, Tam Otomatik, Yatay & Dikey dolum ve paketleme makinaları, Islak & Kolonyalı Mendil makinaları ile gıda, ilaç, kozmetik, kimya, zirai, temizlik ve diğer sektörlerde hizmet vermektedir.

Tamamen Türk Sermayeli bir şirket olan Set Makina, Kavanoz dolum hattı ve Yarı otomatik yardımcı makinaları da sektöre sunmaktadır. Setpack toz, granül, sıvı dolum makinaları, 1gr"nin altından 50kg"lere kadar dolum yapan makina üretimine sahiptir.

35 yıldır yurtiçi piyasalara sunulan Setpack Dolum Makinaları, son 25 yıldır başta Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Asya, Uzak Doğu ve Amerika piyasalarındaki 70 ülkeye de ihraç edilmektedir.

SETPACK MACHINERY USA INC. Amerika Kıta’sındaki değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurulumunu Şikago şehrinde tamamlamıştır. SETPACK USA markasının Kuzey, Orta ve Güney Amerika’da büyüme hedefi güncellenmiş, o bölgelerdeki acente ve müşterilerimizin de katkıları ile şirketimiz paketleme ve ambalaj sektörüne hizmetlerini artarak sürdürecektir.